Cech Rzemieślniczy i Przemysłowo-Handlowy

Rozpoczęcie procesu umorzeń tarczy finansowej 1.0

Szanowni Państwo,

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy uprzejmie informuje, że proces umarzania subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 rozpocznie się po 29 kwietnia 2021 r.

Zmiana regulaminu Tarczy Finansowej 1.0 w zakresie regulacji dotyczących umorzenia zostanie opublikowana na stronie internetowej PFR nie później niż 14 kwietnia 2021 r.

Przypominamy, że firmy, których działalność jest wykonywana w jednym lub więcej z 54 kodów PKD będą mogły po spełnieniu warunków formalnych skorzystać z 100% umorzenia subwencji.

Jednocześnie informujemy, że od 15 kwietnia – podobnie jak przy wdrażaniu Tarczy 1.0 oraz Tarczy 2.0 – rozpoczniemy codzienne otwarte szkolenia online dla przedsiębiorców dotyczących zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej PFR 1.0. Informacje na temat zapisów i terminów szkoleń dostępne są na  stronie internetowej.

Link do zapisów na szkolenia https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/

Więcej: https://pfrsa.pl/aktualnosci/tarcza-finansowa-pfr-1.0/rozpoczecie-procesu-umorzen-tarczy-finansowej-10.html

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/raporty/raport-rozmowy-interii/aktualnosci/news-pawel-borys-prezes-pfr-wciaz-scigamy-sie-z-czasem,nId,5158508#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome